Anasayfa
Kurumsal
Kalite Politikamız
Yazılım Ürünlerimiz
Ürünlerimizin Görsel Tanıtımı
Demo Talebi
İletişim
Diğer İnternet Adreslerimiz
QManagement Yazılımı
Verimlilik Merkezi
Bilgi Paylaşımı
Anasayfa Demo Talebi İletişim
Hakkımızda

2002 yılında kurulan firmamız; rekabeti, daha nitelikli hizmet sunma yarışı olarak kabul etmektedir. Her biri konusunda uzman çalışanlarımız bu yarışta en kaliteli hizmet verebilmek için sektördeki tecrübelerini yeni yazılım teknolojileriyle birleştirerek sektörün lider ürünlerini çıkarmaktadır. Ulaştığımız bu noktada çözüm ortaklığı yaptığımız global firmalarla küçük, orta ve büyük işletmelere kurumsal çözümler üretmeye devam etmekteyiz.


Misyonumuz

Günümüzde hızla artan rekabet ortamı Bilgi Teknolojileri konusunda güncel yatırımları gerekli kılmaktadır.Farklı alanlardaki değişik bilgileri, arzulanan düzeyde, güvenilir ve hızlı olarak elde edebilen yönetimlerin , zamanında ve doğru karar verebilmenin sağlayacağı avantaj ile, rakiplerine oranla her zaman ileride olacakları kesindir. Firmamız kurum ve kuruluşların iş süreçlerinde rakipleriyle rekabet edebilecek son teknoloji ve en kapsamlı yazılımlar üretmeyi ve satmayı misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

Bilişim teknolojilerini yakından takip ederek, en yeni teknolojiye sahip yazılımları, en düşük maliyet ile müşterilerimize sunmayı ve yazılımlar yardımıyla iş yapma anlayışlarını çok daha ileriye götürmeyi hedeflemekteyiz. Müşterilerimizin hata yapmasını minimuma indirecek, kullanımı kolay ve mümkün olduğunca az destek isteyen yazılımlar üretmek ve satmak, çalıştığımız kurum ve kuruluşların memnuniyetini en üst seviyede tutmak hedefimizdir.

© copyright 2014  ARTIKALİTE YAZILIM